Clock Icon 8:00 - 16:00
HYDRO TEAM

Zaufaj 10 letniemu doświadczeniu

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i uczestnimy w licznych szkoleniach i specjalistycznych warsztatach.

Największą jednak wartość ma doświadczenie zdobyte w codziennej pracy instalatora. Dziś możemy Państwu zapewnić usługi poparte ugruntowaną wiedzą i wieloletnim warsztatem. Nasze doświadczenie opiera się na setkach zrealizowanych zleceń, zaś wiedza jest udokumentowana wszelkimi wymaganymi uprawnieniami (certyfikatami, zaświadczeniami oraz uprawnieniami).

Zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji grzewczych, sanitarnych i wodnych – w mieście Międzyrzecz oraz okolicach, a także na terenie województwa lubuskiego. Naszym Klientom możemy zaoferować kompleksową realizację instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych wewnętrznych oraz zewnętrznych, instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnętrznych oraz zewnętrznych, instalacji centralnego ogrzewania, a także systemy nawadniające.

Nasze usługi kierujemy do firm, wspólnot mieszkaniowych i klientów indywidualnych.

Doradzamy na etapie wyceny usługi, jak również na etapie montażu. Jesteśmy firmą nastawioną na Klietna. Cały czas szkolimy naszych pracowników i dopasowujemy ofertę do potrzeb Klientów. Gwarantujemy rzetelne wsparcie zarówno przy drobnych naprawach wymagających ekspresowej reakcji, jak również przy realizacji dużych zleceń dla Klientów prywatnych, firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Służymy pomocą w zakresie doboru materiałów i wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy, remontu oraz nowej instalacji.

Jak działamy? Prace wykonujemy w sposób rzetelny i według naszych najwyższych standardów. Stawiamy na profesjonalizm, jakość wykonania oraz terminową realizację. To nie tylko słowa – to nasze wartości. Staramy się być elastycznyczni w działaniu, stawiamy przy tym na fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług i wysoką ich jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Niezależnie do wielkości zlecenia, które zostanie przekazane w nasze ręce, za każdym razem podchodzimy do niego z największym profesjonalizmem. W przypadku wszelkiego typu prac montażowych, przeprowadzamy rozmowę z klientem, w trakcie której poznajemy jego oczekiwania i ustalamy szczegóły naszej współpracy.


Zapraszamy do współpracy!